Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Хресна хода (Бориспільська єпархія)

Брати і сестри!

Вже два тижні з благословення Блаженнішого Онуфрія в нашій країні проходить Всеукраїнська хресна хода за мир, любов і єднання в Україні. Зараз одночасно рухаються дві колони крестоходців, які об'єднаються разом 27 липня в Києві, напередодні дня Хрещення Русі.

Одна частина Хресного ходу вийшла 3 липня з Святогірської Свято-Успенської Лаври, друга - 9 липня з Почаївської.

Історія нашої землі налічує чимало важких випробувань, але найтрагічнішим з них завжди була війна. Два роки на Сході України йдуть бойові дії. Гинуть прості українці, гинуть діти.

Церква закликає кожного православного християнина відкласти свої справи і турботи, і стати частиною спільної молитви за те, щоб в нашій країні настав довгоочікуваний мир, щоб пішла з наших сердець злоба, розбрат і ненависть.

За той, час, поки йде Хресний хід, в ньому вже взяли участь понад 20000 чоловік. Тільки вулицями Харкова пройшли одночасно близько 10000 православних українців.

Вже скоро обидві колони увійдуть в Київську єпархію.

22 липня крестоходци з Почаївської Лаври перетнуть кордон єпархії біля села Небелиця, а 24-го липня увійдуть в Макаров.

25 липня ввечері колона з Святогірської Лаври прибуває до Борисполя, а на наступний ранок відправляється в бік Києва. Докладні карти руху обох колон Ви зможете знайти в нашому храмі, а також в мережі інтернет. 

Єпископи, архієпископи і митрополити Української Православної Церкви проходять цей Хресний хід разом зі своїми чадами. Блаженніший митрополит Онуфрій також візьме в ньому участь нарівні з іншими.

Переглянути розклад хресної ходи

Адміністратор
630

comments powered by HyperComments