Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

с.ЗАВОРИЧІ. Парафіяльний вечір "20 років разом" з нагоди ювілею пастирського служіння прот. Олександра Журавльова в Свято-Георгіївському храмі.

Саме спогадам про ці двадцять років, які пройшли крок за кроком, пліч о пліч настоятель, протоієрей Олександр Журавльов з сім'єю та община Свято-Георгіївського храму с. Заворичи, був присвячений парафіяльний вечір під назвою: "20 років разом".

Найдорожче, що є в кожній православній громаді - це Євхаристичне життя.

Саме під час Святого Причастя, парафіяни на собі відчувають велич Христової любові та красу в єдності. А спільні паломництва та подорожі, проведення дитячих таборів, допомога під час будівництва, роблять парафіян майже рідними. Саме про це й в подарунок вірним, батюшкою Олександром та матушкою Анною, був створений фільм-спогад "20 років разом", прем'єра якого й відбулася під час парфіяльного вечора. Майже кожен впізнав себе на великому екрані, а рідні обличчя уже спочилих прихожан, надихнули хвилю теплих спогадів та почуттів.

Після перегляду фільму всіх очікувало пісне чаювання біля самоварів. Радісно та приємно чути теплі слова любові й привітань як священнику, так і від нього, адже це спільне свято парафіян і настоятеля.

Зворушливості та особливої урочистості святу надало те, що нашим шановним гостем був Благочинний, протоієрей Іоанн Мисів. Теплі та натхненні слова привітання отця Благочинного зігріли душу всім присутнім.

Наприкінці вечора батюшка подарував кожному вірянину православний календар на 2016 рік, який був виданий саме до святкування "20 років разом".

  


Адміністратор
751

comments powered by HyperComments