Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Гуманітарна допомога для мешканців Авдіївки

3-02-2017, 20:18

     Сьогодні, 3 лютого 2017 року, після молебна за припинення кровопролиття на Українській землі, дарування миру та збереження життя і здоров’я воїнів нашої Батьківщини, який відбувається кожної середи та п’ятниці, благочинний Другого Броварського округу протоієрей Іоанн Мисів, разом з активом парафії храму св.Іоанна Богослова УПЦ, передали волонтерам з Броварської міської Ради гуманітарну допомогу для мешканців Авдіївка, які зараз перебувають в дуже складних умовах у зв’язку з постійними обстрілами.

    Вже найближчими днями, від Міськради у постраждале місто вирушить вантажний автомобіль з речами першої необхідності: продуктами харчування, теплим одягом, медикаментами та іншим. 

    Броварчани наразі мають можливість долучитися до благодійної справи та допомогти Авдіївці. Особливо необхідні теплі речі (як дорослі, так і дитячі), засоби особистої гігієни, продукти харчування та медикаменти.

 

  Пункт збору гуманітарної допомоги знаходиться при храмі парафії, вул. Симона Петлюри (Черняховського), 38. Тел: 067-321-11-51


Адміністратор
473

comments powered by HyperComments