Паломницька поїздка в урочище Кипяче

27-10-2017, 20:23

На початку XX століття, поблизу урочища Кип'яче, на правому березі річки Ірша, де вже било з надр землі природне джерело, була знайдена ікона Божої Матері Казанська. Незабаром ікона стала являти чудеса зцілення, а слава про живоносне джерело розійшлася як про цілюще. Із Санкт-Петербургу була надіслана Синодальна комісія, яка підтвердила факт чудесного явління ікони і зцілення людей і було прийнято рішення заснувати на цьому місці обитель, першими насельниками якого стали афонські монахи. У 1921 році монастир був спалений, настоятель був розстріляний, а джерело засипано. 
Сьогодні монастир відновлений і джерело знову доступне людям. Цілий рік температура води в джерелі незмінно становить 4 градуси. При джерелі обладнана спеціальна купальня, щоб всі бажаючі могли зануритися у святу воду.
А в декількох кілометрах від цього місця, поруч із селищем Чоповичі, розташовується ще одна обитель, яка веде свою історію з 2002 року - жіночий монастир в честь Афонської ікони Божої Матері, де зусиллями духівника обителі, протоієрея Романа Барановського та настоятельки монастиря ігумені Катерини, знаходиться багато святинь. Наші парафіяни мали нагоду і щастя долучитися до святинь Житомирщини.Адміністратор
2 133

comments powered by HyperComments