Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Зустріч мощей святителя Миколая Чудотворця

15-12-2017, 18:24
15 грудня о 13:00 відбулась зустріч мощей святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця. Одразу ж було відслужено молебень з акафістом святителю, після чого настоятель звернувся до вірян зі словами настанови та привітав з радістю, що Господь милістю своєю сподобив нас доторкнутись до святих мощей великого подвижника.

Нагадуємо, що мощі будуть перебувати в нашому храмі до 22 грудня. Розклад акафістів святителю та богослужінь зазначено на сайті.


В неділю, 17 грудня, пройде благодійний ярмарок "Святий Миколай - дітям, з надією на здорове майбутнє", яку організовано спільно з БО "БФ Святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця" для допомоги дітям з важким захворюванням - ДЦП. Після Божественної літургії вихованці недільної школи привітають парафіян з наступаючим святом, після чого пройде благодійний ярмарок, на якому будуть реалізовані смаколики та іграшки, які були зроблені власноруч учнями та небайдужими людьми. Всі вилучені кошти будуть направлені на лікування дітей. Також на всіх бажаючих чекатиме польова кухня.

Нехай береже всіх нас Господь!


Адміністратор
612

comments powered by HyperComments