Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Відбулись збори духовенства Бориспільскої єпархії

   27 грудня 2017 року, в актовому залі Києво-Печерської Лаври, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії.

 На зборах були присутні благочинні та клірики Бориспільської єпархії, керівники єпархіальних відділів і представники від мирян.

   Його Високопреосвященство зачитав річний звіт про життя єпархії у 2017 році. Владика сповістив присутніх про реорганізацію єпархіального відділу у справах сім'ї та молоді у два самостійні - відділу у справах сім'ї та відділ у справах молоді, утворення комісії по канонізації святих Бориспільської єпархії, розповів про значну соціальну і місіонерську роботу, що ведеться в єпархії. Владика зачитав статистичні дані, у яких зазначив що Бориспільська єпархія налічує 183 парафії, 7 монастирів (5 чоловічих і 2 жіночих) у яких служать 219 кліриків, серед яких: 189 священиків, 12 дияконів та 18 монастирських кліриків. У монастирях несуть своє служіння 23 ченці та 2 черниці, а також 9 послушників. Таким чином у 2017 році число кліриків збільшилось на 12 священнослужителів, додалася одна парафія та один монастир.

   Також владика Антоній сповістив присутнім, що підписав розпорядження про надання храму Покрову Богородиці міста Борисполя статусу кафедрального собору.

   Далі свої звіти за минулий рік зачитали керівники єпархіальних відділів.

   Згідно порядку денного і чинного статуту Української Православної Церкви Єпархіальні збори переобрали склад Єпархіальної ради.

   Після основної частини зборів владика Антоній відповів на запитання духовенства. Потім митрополит вручив церковні нагороди клірикам єпархії, які в 2017 році відзначали ювілеї від дня народження та хіротонії. 

   Благочинний Другого Броварського округу, настоятель храму св.ап.Іоанна Богослова м.Бровари, протоієрей Іоанн Мисів був удостоєний церковної нагороди з нагоди 25-річчя священницької хіротонії орденом прпп.Антонія і Феодосія Печерських.

   На завершення засідання митрополит Антоній подякував священнослужителям за пастирський труд, побажав здоров'я, мужності в несінні нелегкого хреста.

   Після зборів від імені духовенства єпархії протоієрей Мирослав Бариляк подякував митрополиту Антонію та поздоровив владику з 50-річним ювілеєм, подарувавши букет квітів.


Адміністратор
1 272

comments powered by HyperComments