Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Милосердя — це саме та чиста любов, яку до нас проявляє наш Спаситель, Ісус Христос.

26-11-2018, 22:48
Милосердя — це саме та чиста любов, яку до нас проявляє наш Спаситель, Ісус Христос. Він заповідав нам любити одне одного, як Він любить нас. У Святому Писанні сказано, що милосердя живе у чистому серці (1 Tим.1:5). Ми проявляємо цю чисту любов, яка йде із серця, коли щиро турбуємося про всіх наших братів та сестер і співчуваємо їм.
Православна Церква завжди нагадувала про духовну користь чесноти милосердя, пам’ятаючи про слова Господа Ісуса Христа: «Будьте милосердні, як Отець ваш милосердний» (Лк.6:36).
Сьогодні багато людей опинилися за межею бідності. Ці люди з різних причин не можуть, а можливо соромляться попросити, чи висловити комусь віч на віч свою нужденність. І навпаки, є люди, які можуть і хотіли б допомогти комусь, але не знають, як це зробити і кому. Саме тому, в храмі парафії святого Апостола Іоанна Богослова УПЦ в місті Бровари, з ініціативи настоятеля храму, діє соціальний проект «Милосердя». При вході в храм є дві книги «ПОТРЕБУЮ ДОПОМОГИ» і «МОЖУ ДОПОМОГТИ». Кожен, хто потребує допомоги, або бажає допомогти, може інкогніто (потаємно) викласти свої прохання чи пропозиції допомоги у відповідних книгах, залишивши номер телефону. Таким чином, ми зможемо проявити любов та милосердя людям, які потребують нашої допомоги та піклування.
Нехай Ваше серце завжди буде сповнене справжньою Господньою любов’ю і буде відкритим до ближнього.


Адміністратор
582

comments powered by HyperComments