Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів збори духовенства Бориспільської єпархії

29 грудня 2018 року, в актовому залі Києво-Печерської Лаври, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів щорічні збори духовенства Бориспільської єпархії.

На зборах були присутні секретар єпархії епископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, благочинні та клірики Бориспільської єпархії, керівники єпархіальних відділів і представники від мирян.

Його Високопреосвященство зачитав річний звіт про життя єпархії у 2018 році. Владика зазначив, що за п'ять років існування Бориспільська єпархія зросла кількісно і якісно. За минулі роки були створені єпархіальні відділи, ставленицька комісія, єпархіальний суд та єпархіальна рада. На парафіях проводиться місіонерська, катехізична, просвітницька, молодіжна та соціальна робота. За п’ять років кількість парафій збільшилась з 176 до 183 одиниць, а також поповнилась новими священиками з 203 до 233 кліриків, утворений 1 монастир.

Далі свої звіти за минулий рік зачитали керівники єпархіальних відділів.

Згідно порядку денного і чинного статуту Української Православної Церкви Єпархіальні збори переобрали склад Єпархіальної ради.

Після основної частини зборів владика Антоній відповів на запитання духовенства. Потім митрополит привітав секретаря єпархії єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія з архієрейською хіротонією, вручив церковні нагороди клірикам єпархії, які в 2018 році відзначали ювілеї від дня народження та хіротонії. Благочинного Другого Броварського округу протоієрея Іоанна Мисіва,  було нагороджено орденом святого прп.Нестора Літописця 1 ступеня. Вітаємо нашого настоятеля з почесною нагородою.

На завершення засідання, митрополит Антоній, подякував священнослужителям за пастирський труд, побажав здоров'я, мужності в несінні нелегкого хреста.

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->


Адміністратор
1 080

comments powered by HyperComments