Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Відбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації

23-10-2019, 16:40
Відбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації

22 жовтня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського, керуючого Бориспільською єпархією, в храмі святого апостола Іоанна Богослова м. Бровари, відбулася зустріч духовенства Другого Броварського благочиння з керівником Єпархіального Відділу релігійної освіти та катехизації священиком Павлом Рафальським.
Отець Павло представив священству важливі документи: "Положення про недільні школи Української Православної Церкви", а також "Стандарт навчально-виховної діяльності", який реалізується в недільних школах для дітей Української Православної Церкви.

Також повідомив про те, що  організовувати роботу з дітьми потрібно розділяючи їх на вікові та кількісні категорії. На допомогу священнослужителям створено навчально-методичний центр "Вертоград", який випустив методичні посібники із 10 предметів. По кожному з них - конспект вчителя і робочий зошит учня. Перший з предметів для дітей від 6 років називається "Храмоведення", наступний - "Православний іконостас".
 Придбати літературу можна в Одеській єпархії. Отець Павло порекомендував проводити заняття з дітьми в такій формі: участь в богослужінні, потім - частування, і вже після - викладання закону Божого до 30 хвилин, вивчення церковнослов'янської мови або іншого предмету після чого, обов'язково творчі заняття: рукоділля, ліпнина, вишивання бісером, тощо. Для цього створено посібник - книга "Буквиця. Ліпимо і запам'ятовуємо".

По всіх запитаннях отець Павло порадив звертатися в навчально-методичний центр Української Православної Церкви та надав його координати. Також він познайомив священиків із загальною ситуацією в різних благочиннях Бориспільської єпархії та відповів на запитання духовенства.
В свою чергу, благочинний Другого Броварського Округу протоієрей Іоанн Мисів, подякував отцю Павлу за чудово викладену інформацію та пообіцяв плідну співпрацю ввіреного йому благочиння з єпархіальним відділом релігійної освіти та катехизації.

Адміністратор
209

comments powered by HyperComments