УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

6-04-2020, 14:15
Возлюблені у Господі браття та сестри!

Зважаючи на посилення загальнодержавних карантинних та обмежувальних заходів через загрозу епідемії коронавірусу, з болем у серці та, у той же час, з повною відповідальністю за здоров’я та життя ввірених мені прихожан, вимушений повідомити наступне:

Богослужіння в нашому храмі НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ, ведеться  онлайн трансляція, відбуваються всі статутні богослужіння, а також сугубі молитви з проханням про позбавлення від епідемії.  Однак доступ прихожан в храм під час богослужіння є обмежений одночасним перебуванням кількістю 10 осіб, включаючи священнослужителів,  при цьому усі присутні ЗОБОВЯЗАНІ повністю дотримуватися рекомендацій МОЗ для уникнення зараження вірусом.

Таїнства Причастя і Сповіді будуть здійснюватися за особистою домовленістю зі священиком. Для тих, хто бажає подати записки на поминання, замовити панахиди або молебні, це можна зробити протягом дня, прийшовши до храму, який буде відчинений протягом усього дня, але відповідно до карантинних заходів.

На території (вулиці) храму, може перебувати не більше двох осіб одночасно! Невиконання даної постанови несе за собою адміністративну відповідальність. Почути богослужіння можна за церковною огорожею, яке буде чутно через гучномовці.
Закликаю на вас Боже Благословення і переконливо прошу всіх православних християн з розумінням поставитися до даної обмежувальної міри.

З усіх питань, які будуть у вас виникати, ви можете звертатися до настоятеля храму в будь-який зручний для вас час за телефоном 067-235-33-13 (о.Іоанн).

Адміністратор
642

comments powered by HyperComments