Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Відбулося засідання єпархіальної ради Бориспільської єпархії

8-05-2015, 20:24

8 травня 2015 р. з благословення керуючого Бориспільської єпархії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія відбулося засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії. На зустрічі було обговорено ряд важливих питань життя Бориспільської єпархії, зокрема: ухвалення програми відзначення 1000-річчя представлення святих благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба, проведення пам'ятних заходів з нагоди дня Перемоги.  Озвучено благословення відслужити молебні за захисників Вітчизни і мир в Україні.
Також було представлено новоутворений єпархіальний Відділ духовної підтримки та реабілітації учасників бойових дій на Сході України Бориспільської єпархії, метою якого є надання різносторонньої допомоги бійцям постраждалим під час бойових дій на Сході України, а також їх сім’ям. Головою Відділу призначено благочинного Березанського благочиння ієром. Назарія (Омеляненка). Затверджено склад духовенства  з кожного району Київської області Бориспільської єпархії, котрі готові у будь-який час надати кваліфіковану допомогу учасникам та потерпілим від бойових дій на Сході України.
В кінці засідання був підведений підсумок обговорення та визначенні завдання на найближчий час.


Програма відзначення 1000-річчя представлення святих благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба в м.Вишгород (Київська обл.):

14 травня 2015 року

0800 - Молебень в храмі святих Бориса і Гліба.

09001000 - Реєстрація учасників конференції за адресою: м. Вишгород, площа Шевченка, 1, (конференц-зал райдержадміністрації).
1000 1300 - Робота конференції: урочиста частина, пленарне засідання, виступ доповідачів.
1300 - 1400 - Фуршет.
1400 - 1800 - Продовження роботи конференції.
1800 - Всеніщна в храмі святих Бориса і Гліба.

15 травня 2015 року

0845 - Зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

0900 - Божественна Літургія в храмі святих Бориса і Гліба м. Вишгород.

Хрестний хід від храму святих Бориса і Гліба до пам’ятника святим Борису і Глібу (площа Шевченка, 1), присвячений 1000-літтю їх пам’яті та 1000-літтю пам’яті Христителя Русі -  святому князю Володимиру, де буде звершено молебень: Виступи трьох хорів Академічного чоловічого хору; Недільної школи храму м. Вишгород та Вишгородського фольклорного ансамблю.
 

 


Адміністратор
676

  • Відбулося засідання єпархіальної ради Бориспільської єпархії
  • Відбулося засідання єпархіальної ради Бориспільської єпархії
  • Відбулося засідання єпархіальної ради Бориспільської єпархії
  • Відбулося засідання єпархіальної ради Бориспільської єпархії
comments powered by HyperComments