Заупокійне поминання

Просимо долучитися до молитов за упокій загиблих воїнів АТО

Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і Святе Воскресіння Твоє славимо! (Оновлено)

13-08-2017, 21:43
Хрест посередині храму, прикрашений квітами, хрест на грудях і на серці кожного із нас, хрест над нами прикрашає купола храму. Він сьогодні сприймається нами і як святиня, і як прикраса, і як похвала Церкви. Але в той час, коли на нього зійшов Спаситель, це було ганебне знаряддя страти, яке засуджений до смерті повинен був нести на своїх плечах туди, де він з великими муками мав розлучитися зі своїм життям. І засудженим до страти був не злочинець і не ворог, а Син Божий, Який заради нас, людей, і заради нашого спасіння зійшов із Небес.
Ми звикли, коли ми стоїмо біля Хреста, просити Бога про ті потреби, які є в житті кожного із нас. Але давайте подумаємо сьогодні про інше. Про що б Христос запитав кожного із нас, якби Він прийшов сьогодні і перебував тут? Адже не тільки ми б ставили Йому питання. Він би теж запитав архієреїв і священиків, як ми служимо, владу – чому живе народ у злиднях. Запитав би у батьків, як вони виховують своїх дітей, і у дітей, як вони поважають своїх батьків, у кожної сім'ї - як вони живуть і люблять один одного. І в першу чергу запитав би у всіх християн, як ми несемо свій хрест і носимо то звання, яке маємо.
Тому хотілося б, щоб, стоячи біля Хреста, ми завжди думали не тільки про те, про що ми маємо попросити Бога, але й про що б Він запитав кожного із нас.


Адміністратор
1 636

comments powered by HyperComments